Skip to main content
search

Selenium ile Test Otomasyonu

By 2014-01-17No Comments

Test otomasyonunda en önemli başarı faktörlerinden birisi doğru test aracını seçmektir.

Çok sayıda ticari ve ücretsiz open source aracın olduğu test otomasyon pazarında son birkaç senede Selenium en çok kullanılan araçlardan bir tanesi haline gelmiştir.

Ücretsiz olmasına rağmen Selenium esnek, güvenilir ve özellikle regresyon testleri için zengin özelliklere sahip bir otomasyon aracıdır. Selenium’un bir çok farklı test otomasyon aracı ve yazılım geliştirme platformu ile entegrasyon özelliği bulunmaktadır.

Yazılım test sektörünün lider firması olan Keytorc’un Selenium konusunda uzmanlaşmış bir ekibi bulunmaktadır. Selenium ile test otomasyonu konusunda daha fazla bilgi almak için test otomasyon uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. www.keytorc.comhttp://blogs.keytorc.com/

Selenium ile test otomasyon yaklaşımızı görmek için http://www.slideshare.net/keytorc   linkindeki sunumdan faydalanabilirsiniz.

Test Automation with Selenium

One of the most important success factors in test automation is selection of the right tool. Among a broad range of commercial and free tools Selenium has become one of the mainstream tools in the market. Although it is an open source tool it is very flexible, robust and has a rich feature set especially for regression testing. It also has advanced integration capabilities with other commercial and open source tools and frameworks.

As the leading Software Testing company in its region Keytorc has a dedicated team specialized on test automation team with Selenium.

For more information about Selenium and test automation please contact with our team:

www.keytorc.com

http://blogs.keytorc.com/

 

Leave a Reply

Close Menu