Skip to main content
search
 

Test Otomasyonu

Test Otomasyon hizmetimiz hakkında bilgi alın.

 

ISTQB® Foundation Level Uluslararası Sertifikalı Yazılım Test Uzmanı Eğitimine Katılın

İnteraktif akışa sahip eğitimimizde yazılım testinin temellerini öğrenebilir, uluslararası uygulamalara ve best-practice'lere hakim olabilir ve ISTQB® sertifikasyon sınavına hazırlık yapabilirsiniz.

 

Remote ve On-Site Test Hizmetlerimiz

Öne Çıkanlar

European Software Testing Awards Winner

Keytorc, Avrupa’nın önde gelen yazılım test ödüllerinden European Software Testing Awards’ta 2015-2018 yıllarında dört kez üst üste finalist olmuş ve 2018’de Best User Experience (UX) Testing in a Project kategorisinde birincilik ödülü kazanmıştır. Ayrıca, Test Magazine dergisi, Keytorc’u dünyanın en iyi 20 test şirketinden biri olarak göstermiştir.

Test Eğitimleri

İletişime geç

Servisler

Keytorc’un geniş kapsamlı test araçları ve çözümleri, farklı sektörlerdeki yazılım geliştirme süreçlerinizi optimize etmenizde yardımcı oluyor.

Keytorc’un geniş kapsamlı test araçları ve çözümleri, farklı sektörlerdeki yazılım geliştirme süreçlerinizi optimize etmenizde yardımcı oluyor.

Inspiring Series

Bizi Sosyal Medyadan Takip Et!

Keytorc’un yenilikçi dünyasına adım atın! Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek, güncel yazılım testi çözümleri, sektör trendleri ve özel kampanyalardan haberdar olun. Tek bir tıkla bilgi ve ilham dolu paylaşımlarımızı kaçırmayın!

Referanslarımızdan Bazıları

E-Posta bültenimize üye ol

Close Menu