Skip to main content
search

İngiltere merkezli Test Magazine dergisi, yazılım testi alanında danışmanlık hizmetleri sunan Keytorc’u geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da dünyanın önde gelen 20 test hizmeti şirketinden biri olarak gösterdi. Test Magazine dergisinin “20 Leading Testing Providers” raporunda, Keytorc’un kritik yazılım testi süreçlerini yöneterek, yüksek kaliteli sistemlerin toplam üretim maliyetlerini düşürme yolunda farklı sektörlerden müşterilerine yardımcı olduğu vurgulandı.

Dergide Keytorc için özetle şu ifadelere yer verildi: “Şirket, İstanbul’un en büyük teknoloji kampüsünde Ar-Ge merkezini hayata geçirdikten sonra, yazılım testi konusunda önemli gelişmelere ve inovasyonlara imza attı. Ar-Ge ekibinin geliştirdiği “Test Capability Rating” (TCR) modeli, test süreci gelişimine yeni bir perspektif getirdi. Keytorc’un test otomasyonunda gerçekleştirdiği inovasyonlar, testin kapsamı ve etkinliğinin yanı sıra verimlilikte de yeni geliştirmeler elde edilmesini sağladı.”

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da dünya genelinde 20 şirket arasında gösterilmekten mutluluk duyduklarını belirten Keytorc Yönetim Ekibi, yapılan açıklamada “Türkiye’nin, yazılım test ve kalite alanında global düzeyde rekabet edebilen bir seviyede olduğunun önemli bir göstergesi olarak, bu listede yer almak sadece Keytorc’un başarısı açısından değil, ülkemiz için de önem taşıyor. Her yıl, Test Hackathon ve Test Talks gibi çok sayıda etkinlik düzenliyoruz. Test Magazine’in çalışmalarımızdan söz ederken sosyal sorumluluk faaliyetlerimizin bir parçası olarak gördüğümüz bu etkinliklere de değinmesi, doğru yolda ilerlediğimize bizi bir kez daha inandırdı” ifadelerini kullandı.

Raporun dijital versiyonuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
http://edition.pagesuite-professional.co.uk/launch.aspx?eid=b3cfee57-ba8d-484a-a015-b0e4818736be

Close Menu