Test Etkinlikleri

Keytorc, meet-up’lar, TestHackathon ve TestBootcamp gibi ücretsiz etkinliklerin yanı sıra, her yıl düzenlenen Uluslararası TestIstanbul Konferansı’nın da etkinlik partneridir. Diğer pek çok ulusal ve uluslararası konferans & etkinliklerde konuşmacı ve panelist olarak yer alır.

Keytorc TestTalks

TestTalks yazılım test sektörünün Türkiye’deki gelişimine katkı sağlamak için Keytorc tarafından düzenli aralıklarla organize edilen, ücretsiz etkinliklerdir.

Yazılım testi alanında güncel gelişmeleri takip etmek isteyen ve profesyonel çevresini genişletmek isteyen tüm yazılım profesyonellerinin katılımına açıktır.

Önceki Etkinlikler
test-talks
testhackathon

Keytorc TestHackathon

TestHackathon, Keytorc tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk online ve offline yazılım testi hackathon etkinliğidir. 2016’dan bu yana 40’dan fazla ekip ve 150’den fazla katılımcı hackathon finallerine kalmaya hak kazanıp zorlu ve eğlenceli TestHackathon’da yarıştı.

2019’da Continuous Testing temasıyla düzenlenen TestHackathon’da ciceksepeti.com’ndan katılan CsTech birinci oldu.

Ayrıntılı Bilgi

TestIstanbul Konferansı

TestIstanbul, Güney Doğu Avrupa ve Orta Doğu Bölgesinin ilk ve en büyük uluslararası yazılım test konferansıdır. TestIstanbul, 2010 yılından bu yana her yıl dünyanın dört bir yanından binlerce katılımcı ve onlarca konuşmacıya ev sahipliği yapar.

Keytorc, TestIstanbul’un ilk yılından bu yana etkinlik partneri olarak konferansta yer alır. Keytorc’un uzman danışmanları panelist ve konuşmacı olmanın yanı sıra, konferansta verdiği workshoplarla katılımcılara deneyim aktarımı yapar.

Önceki Konferanslar
Koray-Yitmen-TestIstanbul

Test Bootcamp

Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Matematik vb. bölümlerden yeni mezun olmuş veya kariyerini yeniden tasarlayıp yazılım testi alanında uzmanlaşmak isteyen adaylarımız için gönüllülük esasına dayalı verilen temel seviye test eğitimidir.

Bootcamp sayesinde adaylarımıza yazılım test metodolojileri ve araçları tanıtılarak, pratik uygulamalar ile birlikte kariyerlerine başlamak istedikleri alanı deneyimleme fırsatı yaratılır. Eğitim sürecini başarılı tamamlayan adaylarımıza mevcut müşteriler ve projeler dahilinde iş imkanı sunulur.

Ayrıntılı Bilgi & Başvuru

Desteklediğimiz Etkinlikler

Keynote, Konuşmacı, Moderatör, Panelist ya da Sponsor olarak.