Skip to main content
search

Test Etkinlikleri

Keytorc, meetup’lar, TestTalks ve TestBootcamp gibi ücretsiz etkinliklerin yanı sıra, her yıl düzenlenen Uluslararası TestIstanbul Konferansı’nın da etkinlik partneridir. Diğer pek çok ulusal ve uluslararası konferans & etkinliklerde konuşmacı ve panelist olarak yer alır.

Keytorc TestTalks

TestTalks yazılım test sektörünün Türkiye’deki gelişimine katkı sağlamak için Keytorc tarafından düzenli aralıklarla çevrimdışı veya çevrimiçi olarak organize edilen, ücretsiz etkinliklerdir.


Yazılım testi alanında güncel gelişmeleri takip etmek, sektördeki çeşitli uygulamaları dinlemek, yeni teknolojilerde yazılım testine ilgi duyan ve profesyonel çevresini genişletmek isteyen tüm yazılım profesyonellerinin katılımına açıktır.

Önceki Etkinlikler
test-talks

TestIstanbul Konferansı

TestIstanbul, Güney Doğu Avrupa ve Orta Doğu Bölgesinin ilk ve en büyük uluslararası yazılım test konferansıdır. TestIstanbul, 2010 yılından bu yana her yıl dünyanın dört bir yanından binlerce katılımcı ve onlarca konuşmacıya ev sahipliği yapar.

Keytorc, TestIstanbul’un ilk yılından bu yana etkinlik partneri olarak konferansta yer alır. Keytorc’un uzman danışmanları panelist ve konuşmacı olmanın yanı sıra, konferansta verdiği workshoplarla katılımcılara deneyim aktarımı yapar.

Önceki Konferanslar
Koray-Yitmen-TestIstanbul

Keytorc Test Bootcamp

Keytorc, uzun yıllardır gerçekleştirdiği Bootcamp ile birçok test uzmanının yetişmesine ve kariyerlerinde ilerlemesine destek olmuştur. Bootcamp eğitimleri; henüz kariyerine hangi
yönde şekil vereceğine karar verememiş son sınıf öğrencileri, yazılım test alanında kendini geliştirmek isteyen mezunlar ve profesyonel kariyere sahip olup sektör değiştirerek yazılım
test uzmanı olmak isteyen kişiler için tasarlanmıştır. Etkinlik boyunca alanında uzman eğitmenler gönüllü olarak, katılımcılarına uluslararası metodolojileri, test yaklaşımlarını, kullanılan yaygın araçları uygulamalı olarak anlatır. Teknik eğitimlere ek olarak yazılım test mühendislerinin geliştirmesi gereken yetenekler, sahip olması gereken disiplin anlayışı ve ihtiyaç duyacakları bakış açısı üzerinde de durularak adayların yetkinlikleri geliştirilir.

Planlanan süre içerisinde tüm eğitim oturumlarına katılan ve ödevlerini tamamlayan katılımcılar Bootcamp’i başarılı olarak tamamlamaya hak kazanarak, profesyonel olarak yazılım test uzmanı rolünde çalışmaya başlayabilecek yetkinliğe erişmiş olurlar. Keytorc da, Bootcamp katılımcılarına ekibinin ihtiyaçları doğrultusunda uzun dönem staj veya iş imkanı sağlamayı hedefler.

Yeni başlayacak Bootcamp Eğitimleri’nin tarihlerini sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Hemen Başvur

Desteklediğimiz Etkinlikler

Keynote, Konuşmacı, Moderatör, Panelist ya da Sponsor olarak.

Close Menu