Creating the "new" as a "team"

Keytorc, 2005 yılından itibaren test hizmetlerinde en iyi uygulamalardan faydalanarak, yazılım ürünlerinin yüksek kalite ile devreye alınmasını sağlayan yönetim ve teknoloji danışmanlığı sunar.

Keytorc’lu Olmak

Keytorc’un her zaman yeninin peşinde koşan ekibi hem etken hem edilgen roller üstlenir. Keytorc, çalışanlarına kariyerlerini ve kendilerini geliştirme, sosyal sorumluluk projelerinde yer alma, eğitimlere katılma, kendi yolculuklarının tasarımında interaktif rol alma, etkinlik planlama ve blog yazma imkanları sunar.

keytorclu-olmak
talent-keytorc

Keytorc’da Yaşam

Belirli aralıklarla gerçekleştirilen MeetEX görüşmeleri ile çalışanlar şirketteki deneyimlerini değerlendirir ve sonrasında ekipçe gerçekleştirilen çalışmalar ile deneyimler yeniden tasarlanır.

Talent 4.0 etkinliği ile belirli periyodlarda bir araya gelerek, şirket içi etkileşimin artması sağlanır. Felsefe, psikoloji, sanat, bilim gibi çeşitli alanlarda gerçekleştirilen anlatı, etkinlik ve pratikler ile gelişimi hedefleyen organizasyonlar düzenlenir.

Keytorc Eğitim Fırsatları

Tüm çalışanlar için çalışan deneyimi tasarım uzmanlarımız ve yöneticilerimiz eşliğinde yıllık eğitim planlamaları yapılarak, ekiplerimizin gelişimleri desteklenir.

Çalışanlarımız projelerinin ihtiyaçları ve ilgileri dahilinde iç, dış eğitimlerden faydalanabilir ve Keytorc tarafından verilen ISTQB’nin uluslararası sertifikalı eğitimlerine katılarak kariyer yolculuklarını daha güvenli tasarlamaya katkı sağlayabilirler.

Keytorc Test Bootcamp

Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Matematik vb. bölümlerden yeni mezun olmuş veya kariyerini yeniden tasarlayıp yazılım testi alanında uzmanlaşmak isteyen adaylarımız için gönüllülük esasına dayalı verilen temel seviye test eğitimidir.

Bootcamp sayesinde adaylarımıza yazılım test metodolojileri ve araçları tanıtılarak, pratik uygulamalar ile birlikte kariyerlerine başlamak istedikleri alanı deneyimleme fırsatı yaratılır. Eğitim sürecini başarılı tamamlayan adaylarımıza mevcut müşteriler ve projeler dahilinde iş imkanı sunulur.

Hemen Başvur

Kariyer Fırsatları

Keytorc ekibinin değerli bir parçası olmak, ekibimizle birlikte büyük bir heves ve heyecanla yeniyi yaratmak için kariyer fırsatlarımızı websitemiz, kariyer.net, Linkedin ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Consultant / Account Manager
Software Test Automation Engineer
Software Test Engineer

Sorularınız var mı?

Test
Yayınları

#Kitaplar
#Raporlar
#Akademik Makaleler

Test
Etkinlikleri

#TestHackathon
#TestTalks
#TestIstanbul