Skip to main content
search

2005 yılında kurulan Keytorc, ilk gününden itibaren yazılım test sektörünün gelişmesi ve uluslararası standartların yaygınlaşması için öncü olmuş ve sorumluluk almıştır. Verdiği ücretli/ücretsiz eğitimler, danışmanlık hizmetleri, gerçekleştirdiği etkinlikler ve sponsor olduğu konferanslar ile hem yazılım test profesyonellerinin gelişmesinde hem de müşterilerinin yazılım test süreçlerini uluslararası standartlara taşımasında etkin rol oynamıştır. Tüm bu süreç içerisinde Keytorc ekibiyle çalışan ve çalışmakta olan ekip arkadaşları da süreçlerin hazırlanması ve uygulanması aşamalarında aktif görev alabilmişlerdir.

keytorclu-olmak

Keytorc ekibinin bir parçası olan kişiler de; eğitimleri, etkinlikleri, projeleri, hizmetleri ve yeni teknolojilere adaptasyonu yakinen takip edebilmenin ötesinde içinde yer alabilmektedir. Keytorc bünyesinde gerçekleştirilen her sürecin bir paydaşı olarak kendilerini geliştirerek çeşitli sorumluluklar alabilirler.

Kısacası Keytorc’lu olmak daima yeninin peşinde koşmak ve söz sahibi olmaktır.

Keytorc’da yaşam bir gelişim yolculuğudur. Yazılım test sektörünün yaygınlaşması ve gelişiminde büyük rol oynayan şirketimiz, ekibiyle daima yeniyi yaratmaya devam etmektedir.

Keytorc’ta çalışmaya başlayan herkes; alacakları eğitimler, katılacakları eşsiz etkinlikler, öğrenip deneyimleyebilecekleri yeni teknolojiler ile gelişim yolculuğunun bir parçası olur. Kolektif bir çalışma ve üretme ortamı sunan yapısıyla, çalışanlarını hem kendini geliştirmeye hem de bu gelişim sürecinde edindiği bilgileri üreteceği içeriklerle sektör ile paylaşmaya teşvik eder.

talent-keytorc

Yıl içerisinde yapılan memnuniyet görüşmeleri ve ihtiyaçların toplanması noktalarına daima çalışanlar da dahil edilir ve fikirler/çözümler birlikte geliştirilir. Ekipler içinde bulunduklarını yapının yalnızca bir parçası değil aynı zamanda sorumlusudur.

Keytorc’ta çalışmanın en büyük ayrıcalıklarından biri de sağlanan eğitimlerdir. İşe alım yolculuğu tamamlanan her çalışan için kariyer gelişim hedefi doğrultusunda, çalışan deneyimi uzmanlarımız ve yöneticilerimiz eşliğinde eğitim planlaması yapılarak yıl içerisinde alacağı eğitimler planlanır.

ISTQB’nin uluslararası sertifikalı eğitimlerini veren Keytorc’un tüm çalışanları, verilen eğitimlerden ücretsiz faydalanma hakkında sahiptir. Ekibinin multidisipliner yetişmesini önemseyen bir kurum olarak çalışanlarına yalnızca test üzerine değil iş analizi, kullanıcı deneyimi tasarımı, DevOps gibi test uzmanlarını yakından ilgilendiren alanlarda da eğitim alma imkanı sağlar.

Sertifikalı eğitimlere ek olarak, hazırlamış olduğu iç eğitim serileri ile çalışanlarının kendilerini geliştirmek istedikleri konuları, yeni teknolojileri tespit eder ve bu konular için alanında uzman eğitmenler eşliğinde eğitim oturumları düzenler.

Keytorc, uzun yıllardır gerçekleştirdiği Bootcamp ile birçok test uzmanının yetişmesine ve kariyerlerinde ilerlemesine destek olmuştur. Bootcamp eğitimleri; henüz kariyerine hangi yönde şekil vereceğine karar verememiş son sınıf öğrencileri, yazılım test alanında kendini geliştirmek isteyen mezunlar ve profesyonel kariyere sahip olup sektör değiştirerek yazılım test uzmanı olmak isteyen kişiler için tasarlanmıştır. Etkinlik boyunca alanında uzman eğitmenler gönüllü olarak, katılımcılarına uluslararası metodolojileri, test yaklaşımlarını, kullanılan yaygın araçları uygulamalı olarak anlatır. Teknik eğitimlere ek olarak yazılım test mühendislerinin geliştirmesi gereken yetenekler, sahip olması gereken disiplin anlayışı ve ihtiyaç duyacakları bakış açısı üzerinde de durularak adayların yetkinlikleri geliştirilir.

Planlanan süre içerisinde tüm eğitim oturumlarına katılan ve ödevlerini tamamlayan katılımcılar Bootcamp’i başarılı olarak tamamlamaya hak kazanarak, profesyonel olarak yazılım test uzmanı rolünde çalışmaya başlayabilecek yetkinliğe erişmiş olurlar. Keytorc da, Bootcamp katılımcılarına ekibinin ihtiyaçları doğrultusunda uzun dönem staj veya iş imkanı sağlamayı hedefler.

Yeni başlayacak Bootcamp Eğitimleri’nin tarihlerini sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Hemen Başvur

Kariyer Fırsatları

Keytorc ekibinin değerli bir parçası olmak, ekibimizle birlikte büyük bir heves ve heyecanla yeniyi yaratmak için kariyer fırsatlarımızı websitemiz, kariyer.net, Linkedin ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Operasyon Uzman Yardımcısı
Consultant / Account Manager
Software Test Automation Engineer
Software Test Engineer

Sorularınız var mı?

Test
Yayınları

#Kitaplar
#Raporlar
#Akademik Makaleler

Test
Etkinlikleri

#TestHackathon
#TestTalks
#TestIstanbul

Close Menu